ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - Κ14

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΛΦΑ CUP - Α ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - Κ14

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
16 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) 0 - 1   COERVER 1 (Κ14) ΓΛΥΦΑΔΑ 03/11/2019 09:30:00
17 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 (Κ14) 3 - 0   COBRA 1 (Κ14) ΓΛΥΦΑΔΑ 03/11/2019 10:45:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
24 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) 1 - 10   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 10/11/2019 08:45:00
29 COBRA 1 (Κ14) 2 - 0   COERVER 1 (Κ14) ΑΛΜΑ CLUB 10/11/2019 13:00:00
30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 (Κ14) 2 - 0   ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 (Κ14) ΑΛΜΑ CLUB 10/11/2019 12:00:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
31 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) 0 - 1   COBRA 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 16/11/2019 16:30:00
33 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 (Κ14) 2 - 1   COERVER 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 16/11/2019 17:30:00
35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) 8 - 1   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 (Κ14) ΑΛΜΑ CLUB 17/11/2019 15:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
38 COERVER 1 (Κ14) 0 - 3   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 24/11/2019 10:00:00
45 COBRA 1 (Κ14) 4 - 0   ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 24/11/2019 17:15:00
46 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ 1 (Κ14) 5 - 2   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ 30/11/2019 10:45:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
51 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 (Κ14) 2 - 1   COERVER 1 (Κ14) ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2019 18:15:00
52 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 (Κ14) 2 - 5   ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 01/12/2019 16:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
53 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ 1 (Κ14) 2 - 5   COBRA 1 (Κ14) ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑ 07/12/2019 14:15:00
55 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 (Κ14) 3 - 0   ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/12/2019 18:30:00
62 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) 2 - 0   ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 (Κ14) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 07/12/2019 20:00:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
61 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 (Κ14) -   ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 (Κ14) ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΓΙΑ ΤΗΝ - -

64 COBRA 1 (Κ14) 0 - 3   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ14) ΑΛΜΑ CLUB 15/12/2019 17:30:00
65 COERVER 1 (Κ14) 3 - 1   ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 (Κ14) ΑΛΜΑ CLUB 15/12/2019 16:30:00