ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - Κ12

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΛΦΑ CUP - Α ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - Κ12

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) 1 - 0   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 03/11/2019 17:30:00
19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) 3 - 4   AEK FUTSAL 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 03/11/2019 16:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) 7 - 0   AEK FUTSAL 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 09/11/2019 15:00:00
22 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 (Κ12) 4 - 1   ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 10/11/2019 15:30:00
23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 (Κ12) 9 - 0   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 10/11/2019 16:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
37 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) 2 - 6   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 17/11/2019 17:30:00
36 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 (Κ12) 0 - 1   AEK FUTSAL 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 17/11/2019 16:30:00
44 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) 6 - 0   ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 (Κ12) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 17/11/2019 12:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) 0 - 0   ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 (Κ12) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 24/11/2019 15:30:00
40 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) 1 - 4   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 24/11/2019 16:30:00
41 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 (Κ12) 5 - 0   AEK FUTSAL 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 17/11/2019 17:30:00
42 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 (Κ12) 2 - 1   ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) ΧΕΡΩΜΑ 24/11/2019 09:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
49 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) 0 - 8   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 01/12/2019 15:30:00
50 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 (Κ12) 1 - 1   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 01/12/2019 15:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
54 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 (Κ12) 2 - 5   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) Γήπεδο Δ Ηλιούπολης 07/12/2019 16:30:00
56 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 (Κ12) 4 - 0   ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 08/12/2019 15:30:00
57 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) 3 - 3   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 08/12/2019 16:30:00
58 AEK FUTSAL 1 (Κ12) 4 - 0   ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 08/12/2019 17:30:00

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7

# ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΚΟΡ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
59 AEK FUTSAL 1 (Κ12) 2 - 2   ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 14/12/2019 18:00:00
60 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 1 (Κ12) 0 - 8   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 14/12/2019 19:00:00
63 ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1 (Κ12) 0 - 4   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 (Κ12) ΑΛΜΑ CLUB 15/12/2019 15:30:00